This is an example of a HTML caption with a link.
Szkolenia
Interesuje Cię, ciekawy i wymagający dużej inwencji twórczej, zawód fryzjera? Wykazujesz się wyobraźnią i chciałabyś/chciałbyś opanować technikę sztuki fryzjerskiej?
Jeśli interesuje Cię kreowanie, inspirowanie i motywowanie ludzi do zmian ich wizerunku. Jeśli masz wizje jak powinny wyglądać gwiazdy, ludzie biznesu lub zwykli ludzie to jest to miejsce dla Ciebie...

W naszym Salonie stworzyliśmy profesjonalne warunki do szkoleń. Zajęcia prowadzone są w małych grupach lub indywidualnie. Zajęcia odbywają się z udziałem modelek, dzięki czemu istnieje możliwość poznania  istoty pracy fryzjerskiej, czyli obsługi klienta.
Nasza Salon posiada wpis do Rejestru placówek szkoleniowych, dzięki czemu osoby bezrobotne mogą korzystać ze szkoleń finansowanych przez Urząd Pracy.

DLA KOGO SĄ NASZE KURSY I SZKOLENIA?
Program szkoleń obejmuje wszystkie istotne dla pracy fryzjera zagadnienia a poziom szkolenia dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników.
Prowadzimy szkolenia dla SZKÓŁ FRYZJERSKICH z możliwością dojazdu do szkoły osoby prowadzącej.  • Przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem fryzur, chcących zdobyć zawód fryzjera

  •  Idealny dla osób, które miały przerwę w zawodzie jednak nie czują się na tyle pewnie aby móc samodzielnie pracować

  •   Dla osób mających podstawy w zawodzie fryzjer, chcący odświeżyć umiejętności oraz nauczyć się nowoczesnych   technik stosowanych obecnie w salonach.

  •  Dla osób pragnących założyć własną działalność oraz zarejestrowanych w PUPWarsztaty ,szkolenia odbywaja się w salonie fryzjerskim wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i pomoce dydaktyczne.

ZAPEWNIAMY:

kameralne szkolenie
słodki poczęstunek
• materiały szkoleniowe
certyfikat

Organizujemy warsztaty szkoleniowe, kursy grupowe oraz indywidualne w dogodnych terminach.


Kurs fryzjerski - Indywidualny staż od A do Z.
Program i tematyka stażu dostosowana jest indywidulnie dla uczestnika w zależności od  jego stanu zaawansowania i umiejętności.
Program szkolenia przygotowuje do pracy w charakterze fryzjera – stylisty. Składa się z 280 godzin zajęć. W zakres szkolenia wliczony jest pełen zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej potrzebny do osiągnięcia tytułu „Fryzjer – Stylista”. Zakres szkolenia obejmuje następujące zagadnienia: koloryzacja, strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, trwała ondulacja, zabiegi pielęgnacyjne, modelowanie. Kurs przygotowujący pod egzamin czeladniczy

Forma zajęć:  Spotkania prowadzone są w formie wykładów i zajęć praktycznych.
Koszt szkolenia: ustalany indywidualnie


SZKOLENIE SALONOWE
Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń, które możemy zorganizować w Państwa salonie. Tematykę szkolenia wybiera menedżer/właściciel salonu, który zamawia szkolenie.
Forma zajęć:  Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i zajęć praktycznych.
Koszt jednego dnia szkolenia: ustalany indywidualnie.


INSPIRACJE
Głównym celem szkolenia jest przygotowanie osób pod kątem pracy podczas sesji zdjęciowych i trakcie pokazów mody, głównie na potrzeby wykonywanych podczas szkolenia sesji zdjęciowych.
Czas zajęć: 2 dni (w sumie 14 godzin).


WARSZTATY CYKL TRENDY
Warsztaty jedniodniowe


NEOS SZKOLENIE
Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy i umiejętności na temat nowoczesnych technik strzyżenia i koloryzacji. Warsztaty zostaną zorganizowane z dowolnie wybranych technik, czyli połączenia strzyżeń i nakładania farb. Praktyka będzie wiodącym elementem proponowanych zajęć i doskonałym pomysłem na szlifowanie nabytych już umiejętności.

•    ABC strzeżenia(podstawy)
•    Kreatywne techniki strzyżeń
•    ABC koloru
•    Kreatywna koloryzacja
•    Upięcia i koki ślubne
•    Loki, koki i karbowanie-upięcia
•    Przedłużanie i zagęszczanie włosów
•    Diagnoza i analiza skóry głowy oraz  pielęgnacja włosów wspomagana fizjoterapią fryzjerską

Forma zajęć:  praktyczno teoretyczna
Czas zajęć: 1 dzieńWykład teoretyczny oraz strzyżenie pokazowe w wykonaniu prowadzącego.
Zajęcia praktyczne: każdy z uczestników wykonuje strzyżenie oraz koloryzację na wybranej modelce.
Oferta zawiera: opiekę instruktora, przerwy kawowe, lunch, w zależności od szkolenia-materiały szkoleniowe, główki, modelki.